Rodinný sraz retrieverů CHS Lovely Gold Victoria 2.-4.6.2023

O víkendu jsme uskutečnili plánované setkání štěňátek našeho vrhu A, B 🐾 v nádherných Jeseníkách 🌲🌼, S E V E R O M O R A V S K Á C H A T A 🏞  Sraz účastníků byl v odpoledních hodinách, někteří se nemohli tak dočkat, že dorazili dříve a musím říct, že se ani nedivím. Při postupném stoupání do kopce přijíždíme🚗 k nádherné chatě🌄 , tají se nám dech, krásná louka a vše uprostřed nádherných lesů. Neskutečná nádhera, prostě ráj pro pejsky a nás lidi. Prostředí bylo tak úžasné a kouzelné, majitel a personál dokonalý. Děkujeme za perfektní servis a komfort. Určitě se nevidíme naposledy. Jídlo bylo vynikající.

První den jsme měli na program seznámení sourozenců a jejich majitelů mezi sebou. Panovala velmi příjemná atmosféra💕, sourozenci vrhu B🐾 (Bonnie, Beckie, Letty) se velmi rychle poznali, holky se od sebe nemohli odtrhnout a řádily stejně jako malá štěňátka.  Velicí bráškové z vrhu A🐾 (Eddie, Archie, Artík) byli paf z holčiček (ani se nedivím, jsou to hezké holčičky) Večer jsme si všichni sedli k ohni a opekli špekáčky🌭, bylo to moc příjemné.

Hlavni program byl plánovaný na sobotu. Čekali jsme na další sourozence, než dorazí. Jupiii jsou zde a můžeme začít. Den jsme zahájili společnou snídani a rovnou na výrobu vlastních triček👕 s motivy zlatého retrievera🐶 (inspirace a barvičky nám přivezla Evička, s dětmi ve školce tvoří často takové pěkné výrobky). Moc děkujeme za skvělý nápad, byla to totiž veliká zábava, děti i dospělý se opravdu  vyřádili. V mezičase ti co měli trička hotová si zacvičili na balančních pomůckách💪🐾

Poté následovala procházka k léčivému prameni Rudolf a kapli Nejsvatější trojice. Cestou nám pěkně vyhládlo, tak jsme si dali skvělý oběd v místě ubytování (vaří tam fakt božsky) a pak následoval plánovaný srandamač agility🐾😊 . Soutěžilo se ve slalomu, skokem obruči, dvěma tunely a překážkou a to celé s vejcem na lžíci, co nesplnil pejsek musel dohnat páníček. Nejrychlejší tým vyhrál 🏆hlavní cenu a to byla slečna🤍 Bonnie s jeji rodinou, ostatní soutěžící získali krásné kokardy🥈.  Všichni jsme se mooc nasmáli a myslím, že máme na co vzpomínat a to také lidé, kteří navštívili horskou chatu (měli jsme veliké obecenstvo😍). Každý účastník dostal dáreček🎁 ručně s láskou vyrobený a upečený.

Děkujeme všem co jste přijeli a zúčastnili se setkání, moc si toho vážíme, bez vás by to nebylo ono. Vám majitelům našich odchovu moc dekujeme🥰 za jejich péči a nesmírnou lásku💕, čas, který jim dáváte. Lepší majitele jsme nemohli vybrat, a vy, kteří jste nemohli buď z důvodu nemoci, rodinných jubilejních oslav, dni dětí… nebuďte smutní, za rok se zde zase sejdeme, protože být s vámi je pro nás chovatele jako splněny sen, hřeje to duši a srdíčko, když vidíme jak ty maličké kuličky už jsou velké dospělé dětičky. Jsme moc rádi, že tvoříte naší jednu velikou rodinu, rodina Lovely Gold Victoria 🐾

_autotone